23.09.2014

Koniec koszulek

 

Zawodników startujących w Kościelisku informujemy że skończyły się już koszulki na sezon 2014. Bardzo prosimy o niedokonywanie wpłat za koszulki.

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

19.08.2014

Zawoja 24.08.2014 - informacje praktyczne

 

Zapraszamy do udziału w czwartej z tegorocznych Pereł Małopolski.

 

 

 

 

HARMONOGRAM DNIA ZAWODÓW

8.30 – otwarcie Biura Zawodów ( Zespół Szkół w Zawoi Wilcznej)

10.30 – zawody dla dzieci ( Orlik obok Biura Zawodów)

11.00 - zamknięcie Biura Zawodów

11.15 – odjazd autobusu nr 1 z zawodnikami startującymi na dystansie 3km

11.25 – odjazd autobusu nr 2 z zawodnikami startującymi na dystansie 3km

12.00 – START zawodników do biegów na dystansach 3km, 10km i 21km

12.03 – START zawodników do marszu NW na dystansach 3km i 10km

12.10 – zamknięcie linii startu

15.00 – dekoracja zwycięzców na poszczególnych dystansach

16.00 – zamknięcie linii mety i zakończenie imprezy

 

DOJAZD DO BIURA ZAWODÓW

Biuro Zawodów będzie się mieściło w Zespole Szkół w Zawoi Wilcznej nr 1570.

Zawoja to najdłuższa wieś w Polsce dlatego samo dotarcie do tablicy z napisem ZAWOJA nie znaczy, że jesteśmy już u celu.

Jadąc od strony Makowa Podhalańskiego (droga nr 28 Wadowice-Nowy Sącz) po przejechaniu centrum Zawoi ( Urząd Gminy, boisko Orlika Zawoja-Centrum, stacja benzynowa) kierujemy się dalej prosto i po przejechaniu 3-4km napotykamy rondo. Na rondzie skręcamy w prawo – kierunek MARKOWA. Po przejechaniu ok. 1km Biuro Zawodów będziemy mieli po lewej stronie.

Analogicznie jadąc od strony Zubrzycy na rondzie skręcamy w lewo na MARKOWĄ i dalej jak w opisie powyżej.

 

PARKOWANIE

Parkowanie w bezpośredniej bliskości Biura Zawodów nie będzie możliwe. Proponujemy parkować samochody wzdłuż drogi po prawej stronie ( jadąc od ronda w kierunku Biura Zawodów). Prosimy parkować samochody równolegle jednym kołem na poboczu.

Pamiętajmy, aby nie zastawiać bram wjazdowych. 

 

START ZAWODNIKÓW DO BIEGU I MARSZU NORDIC WALKING NA DYSTANSIE 3km.

Start dla dystansu 3km (bieg i NW) nastąpi w okolicy bramy głównej Babiogórskiego Parku Narodowego i jest oddalony od Biura Zawodów o ok. 2,5km.

Zawodnicy startujący na 3 km którzy zarejestrowali się i dokonali opłaty startowej do dnia 18 sierpnia 2014r. znajdą w swym pakiecie startowym bilet na autobus który zawiezie ich z Biura Zawodów na miejsce startu. Odjazdy autobusów przewidziane są na godzinę 11.15 i 11.25. Przystanek, z którego będą odjeżdżały autobusy, będzie usytuowany na drodze głównej 150m od Biura Zawodów. Zawodnicy, którzy zarejestrują się na bieg lub NW na dystansie 3km w dniu zawodów nie będą mieli zagwarantowanego miejsca w autobusie. Jeżeli będą wolne miejsca to otrzymają bilety na przejazd, a jeżeli nie to będą proszeni o dotarcie na miejsce startu we własnym zakresie.

 

START DO MARSZU NORDIC WALKING.

Start do marszu Nordic Walking na dystansie 10km i 3km nastąpi bezpośrednio po starcie biegaczy ok. godz. 12.03. Bardzo prosimy aby zawodnicy NW ustawili się przed startem za biegaczami i oczekiwali na swój oddzielny start. Apelujemy, aby w duchu fair play stosować się do zasad marszu Nordic Walking. Przypominamy, że Nordic Walking to nie bieganie z kijami, a MARSZ.

 

ZAWODY DLA DZIECI

Zawody dla dzieci są bezpłatne i przeznaczone jedynie dla pociech zawodników biorących udział w imprezie Perły Małopolski – Babiogórski Park Narodowy. 

W DNIU ZAWODÓW NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAPISANIA DZIECKA NA ZAWODY!

Biegi rozpoczną się o godzinie 10.30 na boisku trawiastym Orlika obok Biura Zawodów. Inaczej niż dotychczas, jedynie w najmłodszej grupie wiekowej D1 (do 4lat) dopuszczalna będzie pomoc rodzica. Apelujemy o zdrowy rozsądek – pomagając swojemu dziecku nie utrudniajmy innym. Mając świadomość ogromu Waszych emocji, prosimy o spokojne i uprzejme zachowanie wobec innych. Pamiętajmy, że nie jest to wyścig „na śmierć i życie”, ani tym bardziej po „trupach do celu”, a ideą tych minizawodów ma być dobra zabawa i uśmiech Waszych dzieci. 

 

TRASA

Trasy Pereł Małopolski w Zawoi są jednymi z najtrudniejszych w całym cyklu. Długie podbiegi, strome zbiegi, kamienie i korzenie powodują, że trasa jest trudna technicznie. Zwłaszcza trasa na 3km znacznie odbiega skalą trudności od pozostałych tras w całym cyklu.

Mocny i długi podbieg niemal natychmiast po starcie nie jednemu pozostanie na długo w pamięci. Zawodnicy startujący na dystansie 21km i 10km zaprzyjaźnią się z tym podbiegiem po przebyciu 6km. Rozgrzani już półmaratończycy kolejne wyzwanie napotkają na 11km gdzie przez 4km czeka ich nic innego jak tylko podbieg, podbieg i podbieg...  :) Trasa będzie zabezpieczona wolontariuszami i oznakowana.

Staramy się zawsze znakować dla Was trasę na wysokim poziomie. Niestety często, lub ostatnio regularnie spotykamy się z niszczeniem lub złośliwym przestawianiem naszego oznakowania w innych, mylnych kierunkach, co powoduje, że musimy niektóre odcinki znakować drugi, niekiedy trzeci raz. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego też trasa jest ostatecznie sprawdzana bezpośrednio przed zawodami, jednakże prosimy o zachowanie czujności oraz o zapoznanie się z jej przebiegiem.

 

ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE

Nad bezpieczeństwem zawodników będzie czuwała grupa ratowników z Beskidzkiej Grupy GOPR oraz Ochotnicza Grupa Ratownicza z Rabki-Zdrój. W rejonie startu/mety będzie stacjonowała karetka z zespołem ratowniczym Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna. Każdy zawodnik na swoim numerze startowym ma zamieszczony numer telefonu ratunkowego. W razie potrzeby, na ww. numer należy zgłaszać wszelkie sytuacje związane z zagrożeniem życia lub zdrowia. Można także tego dokonać przez napotkanego wolontariusza z obsługi trasy. Ważne jest, aby podać co się stało oraz na którym kilometrze trasy.Upominamy, że nawet najlepsze zabezpieczenie medyczne nie pomoże, gdy zabraknie zdrowego rozsądku. Dbajcie więc o własne zdrowie oraz bezpieczeństwo innych! Gdy czujesz, że coś jest nie tak zwolnij i odpocznij. Niejedne zawody przed Tobą, a serce masz jedno. Poruszając się po drogach pokonuj trasę zawodów wyznaczoną częścią drogi. Nad Twoim bezpieczeństwem na drogach będzie czuwała Policja, ale polskie drogi widziały niejednego psychopatę za kierownicą. Miej oczy dookoła głowy.

 

SZATNIE, WC, DEPOZYT, PRYSZNICE, PRZEDSZKOLE

Wszystkie te istotne elementy imprezy znajdować się będą w Biurze Zawodów i jego okolicach.

 

MEDALE

Zawodnicy, którzy ukończą bieg lub marsz w Perłach Małopolski w Zawoi otrzymają pamiątkowy „puzzlowy” medal.  Informujemy, że rok 2015 będzie ostatnim, w którym utrzymamy obecną formę „puzzlowego” medalu do ułożenia i ostatnią szansą do skompletowania całości. Na sezon 2016 przewidziany jest nowy wzór medalu.

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

18.07.2014

18 lipca o 20:00 startują zapisy do zawodów w Kościelisku. 

 

Zapraszamy do udziału w ostatniej z Pereł Małopolski. Zawody w Tatrach rozegrane zostaną 12 października w Kościelisku. Tradycyjnie biegacze mogą wybierać wśród trzech dystansów: 21 km, 10,5 km oraz 3 km. Zawodników Nordic Walking zapraszamy na trasy o długości 10,5 km oraz 3 km.

Równocześnie przypominamy, że trwają zapisy do Pereł Małopolski w Zawoi i Babiogórskim Parku Narodowym, które odbędą się 24 sierpnia. 

Zapraszamy ! 

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

03.07.2014

Trzecia odsłona Pereł Małopolski za nami ! Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów w Rabce-Zdroju ! 

 

Tym razem letnia edycja Pereł Małopolski odbyła się w Rabce-Zdroju i na szlakach położonego w pobliżu Gorczańskiego Parku Narodowego.

W upalne niedzielne południe na trasy wyruszyło ponad 500 zawodników i zawodniczek. Start, meta i biuro zawodów zlokalizowano w niedawno odnowionym rabczańskim amfitaetrze. Tradycyjnie rywalizacja odbywała się na trzech dystansach.

Najdłuższa, ponad 20 km trasa początkowo prowadziła przez Rabkę, by po ponad 4 km opuścić zabudowania i rozpocząć bardziej górski fragment rywalizacji. Zawodnicy mieli okazję pokonać ponad stumetrowy fragment korytem górskiego strumienia, którym jednak w dniu zawodów nie płynęło zbyt wiele wody. Po pokonaniu 8 kilometrów i krótkim fragmencie w dół prowadzącym przez malowniczą, położoną "na końcu świata" miejscowość Jasionów rozpoczął się najbardziej wymagający fragment trasy. Blisko dwukilometrowy, monotonny podbieg w lesie, miejscami całkiem stromy. Było to najtrudniejsze miejsce z jakim trzeba się było zmierzyć tego dnia, szczęśliwie w większej części ten fragment trasy był zacieniony, ale z pewnością upał panujący w niedzielę nie ułatwiał zawodnikom pokonywania gorczańskich podbiegów. Od 10 km było już zdecydowanie łagodniej, a trasa kierowała uczestników w dół, z powrotem do Rabki, poprzez Maciejową i w pobliżu Bacówki PTTK. Ostatnie 2 km przed metą poprowadzone były poprzez malowniczy Park Uzdrowiskowy w Rabce-Zdroju.

 

Zawodnicy startujący na średnim, 10-cio kilometrowym dystansie mieli do pokonania jeden, ale dosyć wymagający kilometrowy podbieg. Początkowe trzy i końcowe sześć kilometrów biegli po tej samej trasie co uczestnicy najdłuższego dystansu Pereł Małopolski.

 

Na dystansie 20,6 km najlepszy okazał się, już po raz trzeci w tym sezonie Pereł Małopolski, Bartosz Gorczyca przed Piotrami Biernawskim i Guttem. Wśród Pań, podobnie jak w Szczawnicy, najlepsza okazała się Olga Łyjak, na kolejnych stopniach podium znalazły się Justyna Kurczab i miejscowa zawodniczka, Dominika Bolechowska. W rywalizacji na średniej trasie o długości 10 km zwyciężył Michał Garbacik, za nim dobiegli Dariusz Marek i Kacper Piech. Wśród Pań najszybciej do mety dobiegła Gabriela Rolka przed Kingą Pachurą i Justyną Boczkowską.

 

W galerii dostępne są zdjęcia z gorczańskich Pereł Małopolski.

Zapraszamy do Zawoi - zawody pod Babią Górą już 24 sierpnia !

 

 

ZAPISY DO INNYCH PEREŁ MAŁOPOLSKI 2014

Kościelisko - zapisy od 18 lipca 2014

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

25.06.2014

Szczegóły dnia zawodów w Rabce-Zdroju 29.06.2014

 

Lokalizacja Biura Zawodów: Amfiteatr, ul. Chopina 17, Rabka Zdrój

Godziny otwarcia Biura Zawodów: 8:30 - 11:00

W Biurza Zawodów prowadzone będą zapisy na zawody dla biegaczy i zawodników Nordic Walking.

Nie będzie zapisów na biegi dla dzieci i do przedszkola.

Na miejscu będą dostępne szatnie i depozyt. Przy Biurze Zawodów nie ma pryszniców. 

 

Harmonogram dnia zawodów:

8:30 - Otwarcie Biura Zawodów

 

10:30 - Zawody dla dzieci

 

11:00 - Zamknięcie Biura Zawodów

 

12:00 - Start biegów na 21 km i 10 km

 

Start zawodów Nordic Walking na 10 km: 60 sekund po biegaczach

 

12:10 Start biegu na 3 km

 

Start zawodów Nordic Walking na 3 km: 60 sekund po biegaczach

 

15:00 Dekoracje zwycięzców

 

16:00 Zamknięcie zawodów

 

Perły Małopolski 2014 - czas na trzeci etap

Zapraszamy do Rabki-Zdroju, na trasy w Gorce ! 

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

23.06.2014

Zapraszamy do Rabki-Zdrój i Gorczańskiego Parku Narodowego ! 

 

Przypominamy, że do poniedziałku, 23 czerwca trwają zapisy internetowe do zawodów w Rabce-Zdrój.  Także tylko do tego dnia można zgłaszać dzieci do zawodów dla najmłodszych oraz do opieki w przedszkolu. W dniu zawodów będzie się można zapisać na bieg, ale nie będzie możliwości zapisania dziecka do mini zawodów oraz do przedszkola. 

Zapraszamy !

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

05.06.2014

Szczawnica żegna zawodników Pereł Małopolski.

Wszystkim, którzy dotarli na metę gratulujemy!

Dziękujemy że byliście z nami !

Na stronie biegu w Szczawnicy znajdziecie wyniki, relację i galerię zdjęć. Zapraszamy ! 

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

05.05.2014

Zapraszamy do Szczawnicy 1.06.2014

Przypominamy, że miejsce startu biegów na 21 km, 10 km, 3 km oraz zawodów Nordic Walking oddalone jest od Biura Zawodów o około 2 km !

 

Biuro Zawodów, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Główna 12, Szczawnica. Czynne w dniu zawodów w godzinach 8:30 - 11:00 

Przy Biurze Zawodów dostępne będą szatnie, depozyt, prysznice. Najbliższy parking: Dolna Stacja Kolejki Linowej Palenica 

 

Zawody dla zapisanych dzieci (UWAGA! W DNIU ZAWODÓW NIE MA ZAPISÓW DO ZAWODÓW DLA DZIECI): start 10:30, Park Dolny, położony obok Biura Zawodów

 

Zawody na dystansach 21 km, 10 km: start 12:00, Most nad Grajcarkiem, ul. Pienińska.

 

Zawody na dystansie 3 km: start 12:10Most nad Grajcarkiem, ul. Pienińska.

 

Zapraszamy !  

400

 

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

22.04.2014

Specjalna oferta noclegów przygotowana przez Willę Marta w Szczawnicy

 

 

Specjalna oferta przygotowana na hasło „Perły Małopolski” (oferta ważna do wyczerpania miejsc noclegowych). 

 

PAKIET ‘MARATON ’ (30.05.14 – 01.06.14)

Oferta z wyżywieniem zawiera:

2 noclegi ze śniadaniem w formie bufetu (menu przygotowane z myślą o biegaczach)

2 obiadokolacje serwowane do godziny 19’’ (zupa, danie główne, deser, kawa lub herbata)

Cena od osoby – 190 zł

Dzieci do lat 12 – 50% ceny

Dzieci do lat 3 – bezpłatnie

 

PAKIET ‘ MINI MARATON ’ (OD 31.05.14 – 01.06.14)

Oferta z wyżywieniem zawiera:

1 noclegi ze śniadaniem w formie bufetu (menu przygotowane z myślą o biegaczach)

1 obiadokolacja serwowana do godziny 19’’ (zupa, danie główne, deser, kawa lub herbata)

Cena od osoby – 95 zł

Dzieci do lat 12 – 50% ceny

Dzieci do lat 3 – bezpłatnie

 

Nocleg z samym śniadaniem - 70 zł/osobodoba

 

Śniadanie wydawane jest w godzinach od 8.00 - 10.00

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu.

Adres: ul. Główna 30, 34-460 Szczawnica Dane kontaktowe: tel. +48 18 262 22 70, recepcja@willamarta.plwww.willamarta.pl

 

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

22.04.2014

Filmowa relacja z zawodów w Skale przygotowana przez BeskidTV. Zapraszamy do oglądania !

 

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

18.04.2014

Drugi sezon Pereł Małopolski rozpoczęty w Skale - relacja z zawodów!

Kolejny rok sportowej rywalizacji w najpiękniejszych rejonach małopolski otworzyły zawody w Ojcowskim Parku Narodowym. Jak zwykle można było wybrać jeden z trzech dystansów: 21,5 km, 11,5 km i 3,8 km. Punktualnie o 12:00 na trasy ruszyło ponad 800 zawodników i zawodniczek. Znalazły się wśród nich gwiazdy sportu. Po blisko dwuletniej przerwie na trasy biegowe powróciła wybitna reprezentantka Polski, uczestniczka igrzysk olimpijskich, Wioletta Frankiewicz. Powrót był w pełni udany, bo zakończony zwycięstwem wśród kobiet na dystansie 11,5 km. Pasjonującą walkę na najdłuższej trasie stoczyli ze sobą Marcin Świerc i Bartosz Gorczyca. Obaj mieli już na swoim koncie zwycięstwa w znakomitym stylu w Perłach Małopolski w poprzednim sezonie. Marcin Świerc był najlepszy w tatrzańskiej edycji Pereł w 2013 roku, a Bartosz Gorczyca zwyciężył na bardzo wymagającej trasie biegu w Pieninach. Tym razem obaj zmierzyli się ze sobą, co musiało skończyć się świetnymi czasami (1:13:50 i 1:13:58). Ostatecznie to Bartosz Gorczyca pokonał o 8 sekund swojego utytułowanego rywala i po raz drugi zwyciężył w Perłach Małopolski. Wśród kobiet na tym dystansie najlepsza okazała się Agnieszka Pudełek. Trasy biegów, poprowadzonych wokół Ojcowskiego Parku Narodowego były mocno zróżnicowane. Płaskim odcinkom w Dolinie Prądnika towarzyszyły monotonne podbiegi, a uczestnicy półmaratonu mieli do pokonania także krótki zbieg o typowo górskim charakterze. W otwartym terenie mocno dawał o sobie znać dość silny tego dnia wiatr. Poza rywalizacją biegową odbyły się także zawody w Nordic Walking na średnim i krótkim dystansie. Zwycięstwo na dłuższej trasie stało się udziałem reguralnie startującego w Perłach Małopolski Franciszka Fatli. Przed głównymi zawodami zostały rozegrane biegi dla dzieci, w których uczestniczyło ponad 100 młodych zawodników. Rywalizacja sportowa w ramach Pereł Małopolski przenosi się teraz w Pieniny. Następne zawody odbędą się 1 czerwca w Szczawnicy. Podziękowania dla wszystkich wolontaruszy zaangażowanych w przygotowanie i przeprowadzenie zawodów oraz sponsorów i partnerów: Mizuno, Kinga Pienińska, Park Wodny, Oshee, Ceneria.pl, portal Wpieniny.pl, Beskid Ski, Idee Coffe, Chochołowy Dwór i firma Polar.

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

13.04.2014

W zakładce "wyniki" oficjalne rezultaty zawodów w Skale

 

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

08.04.2014

Listy startowe w Skale zamknięte !

Z powodu wyczerpania limitu miejsc na wszystkich zawodach, także dla dzieci,

nie ma już możliwośći rejestracji do biegów i marszów Nordic Walking w Skale. Zamknięte zostały także listy do przedszkola przy Biurze Zawodów. Na miejscu nie będzie prowadzona rejestracja do biegów, zawodów dla dzieci ani przedszkola.

 

Biuro Zawodów - Hala widowiskowo-sportowa, ul. ks. Połetka 34 Skała.

Wydawanie pakietów startowych od 8:30 do 11:00. Przy Biurze Zawodów będzie depozyt, prysznice oraz szatnie.

Plan dnia zawodów:

8:30 - otwarcie Biura Zawodów

10:15 - zawody dla dzieci

11:00 - koniec wydawania pakietów startowych

11:15 - podstawienie autobusów dla zawodników startujących na 3 km

11:30 - odjazd autobusów z zawodnikami startującymi na 3 km

12:00 - start wszystkich biegów i marszów Nordic Walking

15:00 - dekoracja zwycięzców

16:00 - zamknięcie zawodów

 

Zapraszamy ! 

 

 

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

24.03.2014

Rozmiary koszulek -  startujesz w Skale ? Do końca marca sprawdź swój rozmiar !

 

UWAGA: Dotyczy tylko biegu w Skale !

Do 31 marca zawodnicy, którzy zdecydowali się na zakup koszulki technicznej mają możliwość zmiany rozmiaru. Od 1 kwietnia zmiany parametrów wybranych koszulek nie będą możliwe. Zamówienia koszulek przyjmowane będą także tylko do końca marca. Zapraszamy do zapoznania się z tabelą rozmiarów.

 

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

20.03.2014

Zawody dla dzieci w Perłach Małopolski 2014 - ważne informacje

 

Przypominamy że zawody dla dzieci na dystansach od 100 metrów do 800 metrów rozpoczynają się o godzinie 10:30. Zawody są BEZPŁATNE dla dzieci uczestników Pereł Małopolski. W zawodach bedą mogły wziąć udział tylko ZGŁOSZONE WCZEŚNIEJ dzieci. Nie ma możliwości rejestracji dzieci w dniu zawodów. Zapisów można dokonywać poprzez formularze do poszczególnych biegów (dla każdego zgłaszanego dziecka potrzebny jest inny adres email) lub wysyłając email na adres kontakt@perlymalopolski.pl zawierający: imię, nazwisko, adres i datę urodzenia dziecka oraz nazwę biegu (Skała, Szczawnica itd.) oraz numer startowy zgłaszającego rodzica.

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

20.03.2014

W piątek 21 marca o godzinie 18:00 START zapisów do Pereł Małopolski w Zawoi (24.08.2014)

 

Link to zapisów: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1050

 

 

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

26.02.2014

Skała, Szczawnica, Rabka-Zdrój. Zapisy trwają ! Ruszyły zapisy do kolejnych dwóch (Szczawnica i Rabka-Zdrój) zawodów z cyklu Perły Małopolski. Tymczasem na liście strartowej zawodów w Skale widnieje już ponad

400 zawodników i zawodniczek. Uruchomiona została nowa wersja strony internetowej zawodów, w związku z czym, każdy z etapów Pereł Małopolski 2014 posiada odrębną zakładkę. Aby wejść na stronę poszczególnych zawodów należy bezpośrednio ze strony głównej Pereł Małopolski przejść do wybranego biegu poprzez pomarańczową mapę. 

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

26.02.2014

Karnety - Zapisy W związku ze zmianą sposobu i usprawnieniem zapisów na Karnety Pereł Małopolski 2014 informujemy że:

 

- aby zakupić Karnet od 01.02 należy skorzystać z osobnego linku do zapisów: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1076

 

- zawodnicy, którzy do 31.01 zapisali się na listę startową w Skale i OPŁACILI Karnet zostaną automatycznie przepisani na nową listę 

 

Ilość karnetów jest ograniczona (100 sztuk).

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

07.02.2014

Przedstawiamy projekty koszulek na sezon 2014

Pakiet startowy nie zawiera automatycznie koszulki. Można ją dokupić razem z opłatą startową. Cena koszulki to 25 zł. Do wyboru pięć wersji kolorystycznych oraz jeden wzrór specjalny - koszulka czarna. Sprzedaż koszulek trwa do wyczerpania zapasów.

 

 

 

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

07.02.2014

II sezon Pereł Małopolski... Startujemy ! W ramach Pereł Małopolski 2014 odbędą się następujące zawody:

13.04 - Skała, Ojcowski Park Narodowy

01.06 - Szczawnica, Pieniński Park Narodowy

29.06 - Rabka-Zdrój, Gorczański Park Narodowy

24.08 - Zawoja, Babiogórski Park Narodowy,

12.10 - Kościelisko - Tatrzański Park Narodowy

 

KARNET

W tym sezonie poza pojedynczymi startami, można także zakupić karnet obowiązujący na wszystkich zawodach z cyklu Perły Małopolski 2014. Karnet jest imienny i obowiązuje na poszczególnych dystansach. Karnety można nabywać od 19 stycznia do 31 marca lub do wyczerpania zapasów. Ilość karnetów jest ograniczona (100 sztuk) ! 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KARNETACH

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

Klasyfikacja generalna Pereł Małopolski 2014 będzie prowadzona na wszystkich dystansach dla zawodników, którzy ukończą minimum trzy biegi na jednym dystansie. Identyczne zasady obowiązują zawodników Nordic Walking. W klasyfikacji generalnej będą brane pod uwagę cztery najlepsze wyniki dla każdego z zawodników.

 

ZAPISY DO KOLEJNYCH PEREŁ MAŁOPOLSKI 2014

 

Skała - zapisy trwają

Szczawnica - zapisy od 28.02

Rabka Zdrój - zapisy od 28.02

Zawoja - zapisy od kwietnia 2014

Kościelisko - zapisy od maja 2014

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

więcej...

mniej...

23.09.2014
(Pusta treść)
Bieg swietlikow